O nás

Prodej nových aut za nízké ceny je naší hlavní činností. Specializujeme se na dodání vozu na míru, tzn. že jste to Vy, kdo určuje výši výbavy přímo u výrobce, nikoliv prodejce.

Všechny typy značek – na našich stránkách najdete nejprodávanější typy vozů, samozřejmě však můžeme nabídnout i další značky.

Snadná objednávka, jak zakoupit

Chcete si koupit nové vozidlo a zároveň ušetřit? Toužíte po luxusním vozidle, které si u nás v České republice nemůžete dovolit? Naše firma se specializuje na porovnávání cen automobilů a dovoz továrních vozidel ze zahraničí.  Náš  tým odborníků Vám zjistí a porovná ceny na evropském trhu. Porovnáváme ceny v celé Evropské unii a vyhledáváme pro vás nejen ty  nejlepší cenové nabídky, ale hlavně kvalitní vozidla pro vaše potřeby.  Poradíme Vám, jaké vozidlo se vyplatí dovést z ciziny a které nikoliv. V cizině vždy natrefíte na lepší cenu, hlavně u luxusních vozidel, které mají i lepší výbavu. S celým procesem dovozu Vám budeme neustále k dispozici a pomůžeme Vám zařídit veškeré administrativní záležitosti.

 
Naše dlouholeté zkušenosti v automobilovém průmyslu a dobré konexe s továrnami a zahraničními dealery, Vám jako našim zákazníkům otevírají možnosti vybrat si vůz na míru přesně podle Vás. Nespokojte se s výběrem, který by za Vás učinil jiný prodejce.